4 komentarze

 1. Ania

  To nic dziwnego! Wręcz przeciwnie. Mam dokładnie to samo, tylko że moja córka nie musi jeździć do ojca. Dziwię się tym młodym, nowoczesnym rodzicom, że z taką łatwością pozbywają się dzieci i zrzucają opiekę na dziadków. Teraz to jest jakaś plaga, większość znanych mi osób rodzicami jest z nazwy, a dzieci wychowują dziadkowie. Moja córka ma 5 lat i zaledwie parę razy spała u mojej mamy piętro niżej i to tylko dlatego, że chciała.

  • Królewna Wylewna

   Dobrze wiedzieć,że jestem normalna.Też dziwię się takim rodzicom ale to ich wybór.Taki jest teraz świat, każdy goni za karierą i pieniędzmi. Teraz to są priorytety. Rodzice czasami myślą że ta kasa wynagrodzi dzieciom czas, że to dla nich wszystko robią.I to wcale nie jest tak ,żę nie mają wyjścia,że muszą. Każdy jest kowalem własnego losu i decyduje sam. Czasu nie da się kupić ani później cofnąć. Staram się poświęcać Poli każdą wolną chwile aby później niczego nie żałować i niczego nie ominąć. Mimo to kiedyś zapytałam córki co by chciała dostać pod choinkę od Św.Mikołaja i wiesz co taką mała istotką mi odpowiedziała ?
   – Mamo wszystko już mam po co mi te wszystkie zabawki, jak Ty nie masz czasu się nimi bawić z mną ?
   Łzy w oczach mi stanęły choć wiedziałam, że daję mojemu dziecku sporo czasu i zainteresowania. A ona chce jeszcze więcej tego, zależy jej, poprostu potrzebuje mnie. Te słowa wypowiedziała niespełna 2 lata temu będę je pamiętała zawsze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *